Ceník veškerého zboží CZ

Ceník veškerého zboží CZ >> Vyhledávání chybné akce >> Mauntfíld akce 2014 50 % sleva

Mauntfíld akce 2014 50 % sleva

V všech prodejnách Mauntfíld akce 2014 50% sleva, sleva 50 procent je k nalezení i v průběhu celého roku na vybrané zboží v nabídce Mauntfíld. Mauntfíld patří mezi nejoblíbenější hobby markety a prodejce v České republice. Z médií známe Mauntfíld díky zajímavým předsezónním a posezónním akcím, které pravidelně pořádá. V letošním roce již proběhlo obnovené kolo štěstí, ve kterém mohli zákazníci Mauntfíld získat až 100% slevu na vybraný výrobek. Stačilo jen mít trochu štěstí. Sekačky, sněhové frézy, bazény, motorové pily a další zboží z katalogu Mauntfíld je možné zakoupit i v akci posezónní výprodej. Veškerý sortiment je k dostání za výprodejové ceny, které se pohybují kolem 50%. Je tedy třeba sledovat, jaká akce právě probíhá. I v průběhu roku naleznete na vybrané výrobky slevu 50 procent a nikdo Vás tedy nenutí kupovat zboží z nabídky Mauntfíld za plné ceny.

V každém z prodejních center Mauntfíld je pro Vás připravena rozsáhlá nabídka špičkové zahradní techniky od renomovaných domácích a zahraničních výrobců (z EU a USA). Vybrat si u nás můžete z velkého množství nejrůznějších typů nadzemních i podzemních ( zapuštěných ) bazénů a příslušenství k nim.

Každý výrobek nabízený v prodejnách Mauntfíld je podroben velmi důkladnému testování. Mauntfíld sleduje v oborech, na které se specializuje, nejnovější trendy a sortiment pravidelně doplňuje o nejmodernější výrobky. Všechno zboží je vyrobeno renomovanými výrobci a jeho kvalitě se dá, dle vyjádření společnosti Mauntfíld, důvěřovat. Proto Mauntfíld poskytuje, jako jediní na trhu, záruku 7 let na vše.

Víme, že síť prodejen Mauntfíld je specialista na bazény. Pokud tedy toužíte příští rok v parném létě po vykoupání v soukromí své zahrady, domu či střešní terasy, je nyní ten správny okamžik. Bazény za 1/3 ceny a to i s protiproudem. S umístěním bazénu je třeba počítat v předstihu. Proto nyní je vhodná doba se vypravit na koupi. A pozor, počet bazénů je limitovaný.

V prodejnách Mauntfíld si také můžete vyzvednou ceník veškerého zboží či katalog, ve kterém naleznete nabídku zboží včetně probíhajících slev. Katalog zboží si můžete také nechat zaslat elektronickou poštou po vyplnění Vašeho emailu na oficiálních webových stránkách Mauntfíld. Případně je možné katalog zboží obdržet také standardní poštou po vyplnění Vaší adresy. Formulář je k dipozici na stránkách Mauntfíld CZ. Katalog zboží Mauntfíld obsahuje kompletní nabídku, která je k dispozici v prodejnách nebo v internetovém sho­pu.

Vybrané obíbené prodejny jsou: Jihlava, Přerov, Hodonín, Mladá Boleslav, Pardubice, Zlín.

Tagy: mauntfíld akce 2014 50 % sleva, mauntfíld akce 2014 50 % sleva jihlava