Ceník veškerého zboží CZ

Ceník veškerého zboží CZ >> Mountfield ceník veškerého zboží

Mountfield ceník veškerého zboží

Jedním z nejoblíbenějších artiklů v prodejnách Mountfield jsou bazény. S nabídkou oblíbených bazénů Mountfield se můžete seznámit v kterémkoliv prodejním centru. Zde si můžete prohlédnout jak nadzemní bazény tak i zapuštěné bazény a to v plném provozu. Navíc naši bazénoví specialisté udělají vše proto, aby proměnili Vaše představy a sny ve skutečnost. Můžete si tak udělat nejlepší představu, jak vypadají venkovní či zapuštěné bazény a představit si, zda a jak ho využijete na svém pozemku či v interieru Vašeho domu. Pokud máte bazén v exterieru a potřebujete si udělat na něj místo, jistě oceníte nekterou z mnoha motorových pil v sortimentu Mountfield.

Proč je výhodné kupovat bazén od Mountfieldu?

Vysoká kvalita nabízených nadzemních bazénů, luxusních zapuštěných bazénů i všech bazénových doplňků.

Bohaté zkušenosti s prodejem a stavbou či výrobou bazénů. Máme již přes 230.000 spokojených zákazniků, kteří vlastní některý z našich bazénů.

Vyškolený personál Vám rad poradí, který bazén je pro Vás nejvhodnější. Více informací o prodejnách Mountfield hledejte na oficiálních stránkách firmy.

Velké oblibě se těší také motorové pily mountfield. Pokud potřebujete doma opět doplnit zásobu dřeva na otop, pokácet na zahradě strom či prořezat Vaše lesy před příchodem zimy, motorové pily jsou ideálním pomocníkem moderního kutila. Vlastní motorová pila má širokou škálu využití. Po celý rok se pro tohoto pomocníka najde využití. Je třeba si nejdříve zvolit, zda motorovou pilu využijete občas a nebo jste profesionál, který pilu využívá ke své práci každý den. V sortimentu Mountfield řetězové pily si najde svůj produkt opravdu každý. V nabídce mountfield sjou převážně motorové pily italské značky Oleo-Mac. Tento výrobce se řadí ve svém oboru mezi světovou špičku. Vybírat si pak můžete od řetezových pil, po benzinové. Pily rozděluje Mountfield na hobby motorové pily, poloprefisonální, takzvané farmářské pily a motorové pily profesionální.

Jak správně vybrat motorovou pilu?

Před samotným nákupem řetězové pily se v klidu zamyslete nad tím, k čemu všemu chcete pilu využít, na co ji vlastně budete potřebovat. Motorové pily se vyrábějí v různých kategoriích, z nich každá má specifické vlastnosti.

Hobby pily Oleo-Mac – jedná se o motorové pily určené pro občasné užívání. Objem motoru se pohybuje do 40 kubických centimetrů a tomu také odpovídá výkon. Pokud plánujete vzít řetězovou pilu do rukou jednou za čas, potřebujete nařezat několik prken nebo pořídit dřevo do krbu, pak motorové pily z této kategorie jsou to pravé.

Kdo z más ještě neslyšel o sekačkách Mountfield. Každá motorová sekačka od Mountfieldu obsahuje prověřený motor z produkce předních světových výrobců Briggs & Stratton, GGP a Honda. Nemusíte se tak obávat, že by nastal problém se startováním Vaší zahradní sekačky. Modely sekaček v síti prodejen Mountfield se vyznačují kvalitním sekáním i přerostlého či vysokého porostu. Dostatečně široký odhozový tunel zaručuje že sběr posekané trávy bude probíhat bez problémů.

Máte malou předzahrádku, prostornější zahradu nebo třeba louku s vysokou trávou? U Mountfieldu si zcela jistě vyberete benzinové nebo elektrické sekačky na trávu, které budou přesně odpovídat vašim současným potřebám.

V nabídce Mountfield jsou sekačky několika druhů:

Robotické sekačky

Rotační sekačky

Rotační sekačky sekají trávník horizontálně uloženým rotujícím nožem. V nabídce Mountfieldu naleznete velké množství kvalitních sekaček na trávu od předních světových výrobců značek GGP a Oleo-Mac. Zahradní sekačky v nabídce Mountfield se vyznačují maximálním uživatelským komfort a dosahují výborných výsledků i v náročných klimatických podmínkách. Mountfield nabízí motorové sekačky trávy bez pojezdu, motorové sekačky s pojezdem včetně strojů určených pro komerční využití, výrobní řada samozřejmě obsahuje i elektrické sekačky, ať už s pojezdem, či bez něj. Vybrané rotační sekačky navíc reflektují nejmodernější trendy jako jsou například vícerychlostní převodovky, centrální nastavení výšky sečení, variátory pojezdu atd. Všechny modely mají v základní výbavě i mulčovací záslepku, kola uložená na kuličkových ložiskách, dělené sběrné koše (textil a plast) s antiprachovou úpravou atd.