Ceník veškerého zboží CZ

Ceník veškerého zboží CZ >> Mountfield >> Sekačky na trávu

Sekačky na trávu

Sháníte informace o sekačkách na trávu nebo Vás přímo zajímají sekačky na trávu od Mountfieldu? Do nabídky společnosti Mountfield se ze širokého spektra výrobců na základě vlastního testování dostávají jenom ty sekačky, které vlastnostmi a výbavou splňují nejvyšší standardy špičkové zahradní techniky.

Sekačky na trávu jsou dnež již standardním pomocníkem při údržbe trávníků stejně jako motorovou pilu používáme pro přípravu paliva do krbu. Přestože by se mohlo na první pohled zdát, že u sekačky již nyní co nového vymyslet, není tomu tak. I u zahradních sekaček se promítají současné trendy, kterými jsou důraz na pohodlí obsluhy, jednoduché ovládání či moderní design. V sortimentu Mountfield mají široké zastoupení sekačky s pojezdem i s možností mulčování, obsluha u mnoha typů ocení řadu chytrých funkcí a detailů, mezi které patří například ergonomické spínače, centrální nastavení výšky sečení, nastavení sklonu a výšky madla či kola uložená na kuličkových ložiscích.

Každá motorová sekačka od Mountfieldu obsahuje prověřený motor z produkce předních světových výrobců Briggs & Stratton, GGP a Honda. Nemusíte se tak obávat, že by nastal problém se startováním Vaší zahradní sekačky. Modely sekaček v síti prodejen Mountfield se vyznačují kvalitním sekáním i přerostlého či vysokého porostu. Dostatečně široký odhozový tunel zaručuje že sběr posekané trávy bude probíhat bez problémů.

Máte malou předzahrádku, prostornější zahradu nebo třeba louku s vysokou trávou? U Mountfieldu si zcela jistě vyberete benzinové nebo elektrické sekačky na trávu, které budou přesně odpovídat vašim současným potřebám.

V nabídce Mountfield jsou sekačky několika druhů:

Robotické sekačky

Rotační sekačky

Rotační sekačky sekají trávník horizontálně uloženým rotujícím nožem. V nabídce Mountfieldu naleznete velké množství kvalitních sekaček na trávu od předních světových výrobců značek GGP a Oleo-Mac. Zahradní sekačky v nabídce Mountfield se vyznačují maximálním uživatelským komfort a dosahují výborných výsledků i v náročných klimatických podmínkách. Mountfield nabízí motorové sekačky trávy bez pojezdu, motorové sekačky s pojezdem včetně strojů určených pro komerční využití, výrobní řada samozřejmě obsahuje i elektrické sekačky, ať už s pojezdem, či bez něj. Vybrané rotační sekačky navíc reflektují nejmodernější trendy jako jsou například vícerychlostní převodovky, centrální nastavení výšky sečení, variátory pojezdu atd. Všechny modely mají v základní výbavě i mulčovací záslepku, kola uložená na kuličkových ložiskách, dělené sběrné koše (textil a plast) s antiprachovou úpravou atd.

Vřetenové sekačky

Vřetenová sekačka nám případá jako návrat do minulosti. Kdo z Vás v dobách minulých neposilovat při sekání trávy vřetenovou sekačkou. Od těch dob se na vřetenových sekačkách na trávu moc nezměnilo. Přesto kvalitní vřetenová sekačka vám zajistí vysoce reprezentativní vzhled trávníku tak, jako motorová a pokud se například obáváte, že vám na odlehlé zahradě někdo motorovou sekačku ukradne, vřetenová sekačka je to pravé a přitom dostačující řešení. Může plnit i roli pohotovostní sekačy, pokud nechcete stále vytahovat motorovou či elektrickou sekačku a to jakna předzahrádce, v okolí bazénu, nebo na místě, kam zvete k posezení přátele. S vřetenovou sekačkou můžete krotit svoji posedlost po dokonalém anglickém trávníku. Můžete ho zastřihnout kdykoli objevíte nejaký zub na kráse. Ruční sekačky jsou totiž vybaveny do šroubovice stočenými noži, které trávu nesekají, ale doslova stříhají. Konečky trávy tak nejsou roztřepené a nezasychají. Proto je anglický trávník vždy perfektně zelený a hustý jako koberec u Vaší tchýně.

Vřetenová sekačka je vhodná pro údržbu malých trávníků do plochy 150 m², kde není v dosahu přívod elektrické energie a nejlépe je v okolí nějaký soumar, který Vám sekačku bude tahat:-D

Strunové sekačky

Strunová sekačka je vhodným pomocníkem v těch místech, která jsou pro běžnou rotační sekačku nepřístupná. Strunová sekačka je ideální k dosekávání malých ploch podél cest, plotu, rohů, kolem stromů čí zídek, využijete ji také ke zkracování trávy v okolí okrasných keřů nebo na skalkách. Většinou se prodávají elektrické strunové sekačky. Mountfield má v nabídce výrobky pouze od evropských výrobců. Pro ty, kdo nemají přístup k elektrické energii nebo se nechtějí omezovat přívodním kabelem, má Mountfield v nabídce AKU strunové sekačky. Všechny stroje, které v nabídce Mountfield najdete, vynikají ve svých kategoriích kvalitou materiálů a zpracování, výkonem, ergonomií a množstvím komfortních prvků zaměřených na maximální ulehčení práce.

Bubnové sekačky

Bubnová sekačka je ideální pomocník i na vysokou trávu. Pokud tedy jezdíte sekat trávu v sadu či louce po delší době, neděljte si již starosti s běžnou sekačkou a zvolte některou z bubnových sekaček.

Na sekání přerostlé trávy na loukách, v sadech nebo na jiných větších pozemcích jsou bubnové sekačky ideálním pomocníkem. Pokud zároveň pěstujete domácí zvěř či dobytek, výhodou bubnové sekačky může být, že posekaná tráva je složená do úhledného řádku, který se pak bez problému sklízí jak ručně, tak strojově. Trávu pak můžete použít na sušení či krmení. Bubnové sekačky jsou vhodné i na svažitý terén s velkým sklonem.

Chytrou volbou je pak bubnová sekačka s nastavitelnými řídítky. Složená bubnová sekačka se dá navíc snadno přepravit v kufru auta.

Mulčovače a cepovače

Pokud se nechcete starou o to, co s posekanou trávou či porostem a udržujete Vaše porosty jen několikrát do roka, mulčovače jsou pro Vás ta správná volba. Sečený porost je rozemletý na malé částečky, které z části zapadnou do strniště, kde se rozloží a změní se na přírodní hnojivo. To ocení zejména majitelé středních a větších ploch, farmáři, sadaři, majitelé vinohradů a samozřejmě také školy, obecní úřady či podnikatelé, kteří mají kolem svých objektů větší zelené plochy.

Pro co nejefektivnější práci využívají mulčovače dva rozdílné systémy zpracování hmoty.

Mulčovače

Příslušenství k sekačkám

Pokud jste nenašli, co hledáte, můžete také navštívit oficiální stránky Mountfield.

Nejhledanější výrazy Mountfield zahradní sekačky:

sekačky na trávu mountfield,

bubnová sekačka mountfield,

mountfield sekačky,

mountfield cz sekačky,

mountfield elektrické sekačky,

mountfield elektrické sekačky s pojezdem,

benzínové sekačky mountfield,

www.mountfield.cz akční slevy sekačky,

strunové sekačky elektrické mountfield,

sekačky mountfield,

mountfield bubnové sekačky,

benzínová sekačka s pojezdem mountfield,

sekačky mountfield české budějovice,

mountfield slevy aktuální sekačky,

motorové sekačky na trávu mountfield,

mountfield sekačka na trávu,

mountfield cz ceník veškerého zboží sekačky na trávu

elektrické sekačky na trávu mountfield,

mountfield benzínové sekačky pojezdem,

plzeň mountfield sekačky,

mountfield náhradní díly na sekačky,

Tagy: mountfield sekačky, benzínová sekačka s pojezdem mountfield, mountfield bubnové sekačky, mountfield elektrické sekačky s pojezdem, mountfield elektrické sekačky, plzeň mountfield sekačky, mountfield náhradní díly na sekačky, mountfield benzínové sekačky pojezdem, zahradní sekačky, sekačky mountfield české budějovice