Ceník veškerého zboží CZ

Ceník veškerého zboží CZ >> Mountfield >> Bazény

Bazény

Společnost Mountfield patří mezi největší prodejce bazénů v České republice. Rodinné bazény jsou jedním z našich nejdůležitějších výrobků v nabídce společnosti Mountfield. V nabídce tudíž naleznete venkovní bazény nejrůznějších typů, nadzemní bazény, luxusní zapuštěné bazény nebo vypuštěné bazény. A samozřejmě u Mountfield najdete rovněž širokou nabídku příslušenství k bazénům jako je zastřešení, tepelná čerpadla, solární ohřevy, filtrace a mnoho dalších užitečných doplňků pro venkovní bazény. Na bazény se často stahují Mountfield bazény AKCE! Proto neváhejte a sledujte Mountfield CZ ceník veškerého zboží.

Pokud nechcete číst podrobnosti o bazénech Mountfield, společnost pro Vás připravila i videoreportáž plnou zkušeností, nápadů či referencí a nebo navštivte oficiální stránky Mountfield.

Ke každému bazénu budete potřebovat také spoustu příslušenství. Kompletní seznam je v Mountfield CZ ceník veškerého zboží -Bazény. Jen namátkou například:

Filtrace, Schůdky, Solární ohřev, Tepelná čerpadla, Čerpadla, Domečky , na bazénové technologie, Domečky na bazénové technologie, Protiproudy, Solární sprchy, Sprchy, Odvlhčovače, Podložky, Solární plachty, Navíjecí zařízení, Krycí plachty, Bazénové folie, Folie, Bazénové síťky, Síťky, Bazénové kartáče, Kartáče, Bazénové vysavače, Vysavače, Bazenové tyče, Tyče, Bazénové teploměry, Teploměry, Dávkovače chemie, Příslušenství Green Line, Green Line, Bazénové hadice, Ostatní příslušenství

Mountfield má pro Vás samozřejmé připravený i výhodný nákup bazénu na splátky. Pokud máte tedy rodinu, nač čekat a roky šetřit, když můžete mít svůj vysněný bazén k dispozici hned, radovat se s dětmi, odpočívat či cvičit v čisté vodě. Užívat si všechny výhody a zaplatit ho v několika výhodných splátkách. Pokud Vás zmíněná akce na bazény od Mountfieldu zaujala, neváhejte a obraťte se na některého z vyškolených prodejců na mnoha z prodejen Mountfield v České republice i na Slovensku.

A kde si můžete funkční reference bazénu Mountfield prohlédnout?

S nabídkou oblíbených bazénů Mountfield se můžete seznámit v kterémkoliv prodejním centru. Zde si můžete prohlédnout jak nadzemní bazény tak i zapuštěné bazény a to v plném provozu. Navíc naši bazénoví specialisté udělají vše proto, aby proměnili Vaše představy a sny ve skutečnost. Můžete si tak udělat nejlepší představu, jak vypadají venkovní či zapuštěné bazény a představit si, zda a jak ho využijete na svém pozemku či v interieru Vašeho domu. Pokud máte bazén v exterieru a potřebujete si udělat na něj místo, jistě oceníte nekterou z mnoha motorových pil v sortimentu Mountfield.

Proč je výhodné kupovat bazén od Mountfieldu?

Vysoká kvalita nabízených nadzemních bazénů, luxusních zapuštěných bazénů i všech bazénových doplňků.

Bohaté zkušenosti s prodejem a stavbou či výrobou bazénů. Máme již přes 230.000 spokojených zákazniků, kteří vlastní některý z našich bazénů.

Vyškolený personál Vám rad poradí, který bazén je pro Vás nejvhodnější.

Doprava a montáž bazénu je samozřejmostí

Servis po celé České republice

Zaruka na některé bazény až 30 let.

A pokud Vás zajímá bazén mountfield zkušenost, určite se stačí zeptat někoho ve vašem okolí, neboť s nejvější pravděpodobností již někdo ve vašem okolí bazén od nás má. Pokud ne, využijte diskusní fóra na internetu.

Na závěr snad jen zmíňka o všeobecném strašáku. Je údržba bazénu složitá?

Z naší zkušenosti mohu říci, že před koupí bazénu jsem si myslel, že údržba bazénu bude složitá, časově náročná činnost. Nakonec jsem si ale nechal v Mountfield poradit a začal používat cenově výhodnou bazénovou chemii Azuro. Ukázalo se, že s přípravky azuro je údržba jednoduchá a stále mám v bazénu křišťálově čistou vodu. Nikdy jsem nezaznamenal, že by moje děti měli po přípravku vyrážku či nějaký problem.

Obecně se dá řící, že vodu ve všech typech bazénů znečišťují nejen mechanické nečistoty (ty lehce odstraníte pomocí účinné filtrace, bazénových vysavačů a bazénových sítěk), ale také různé přírodní mikroorganismy v podobě řas, bakterií či virů.

Údržbu lze rozdělit do několika jednoduchých kroků:

Úprava bazénové vody

Než se rozhodnete využít některý z přípravků na bazén, je vždy zapotřebí nejprve změřit hodnotu pH, k čemuž slouží příslušné kapkové testery. Pokud naměřené hodnoty nejsou v příslušných mezích, je zapotřebí zakročit, abychom se vyhnuli případným zdravotním rizikům. Stejně důležité je udržovat ipožadované limity na tvrdost vody. S tím je třeba počítat hlavně při dopouštění vody do bazénu. Hodnotu pH kontrolujeme pravidelně, minimálně jednou týdně. Při výskytu nečistot nebo za horkého počasí interval zkrátíme. Pokud se vyskytne odchylka od požadovaných hodnot, vždy neprodleně upravíme pH dle návodu na přípravku – sekce pH mínus nebo pH plus.

Zkazila se Vám voda

Nejdůležitějším ošetřením bazénové vody je její dezinfekce. Používáme chlorových tablet a to tak, že tablety aplikujeme pomocí zásobníků k tomu určených (plovoucích nebo pevných). Samozřejmě i hodnota chloru se musí udržovat v předepsaném rozmezí. Množství chloru je nutno pravidelně měřit příslušnými testery a snažíme se jej udržovat v rozmezí 0,3 až 0,5 mg/l. Pokud by byla hodnota chloru vyšší, mohly by se vyskytnou kožní problémy či problémy očí.

V letních měsících je vhodné s chlorovými tabletami zároveň použít i přípravek Azuro Chlor Stabil. Tento přípravek zamezuje rychlému odpaření chloru společně s bazénovou vodou. Funguje tak, že chlor na sebe částečně naváže. Výhoda je zejména u úspoře chlorových přípravků, neboť v teplých měsících se voda velice rychle odpařuje a chlor s ní.

Stoupne-li okolní teplota vzduchu nad 20°C, doporučuje Mountfield používat jako prevenci proti tvorbě řas přípravek Azuro ALG. Přesné dávkování přípravku je k dispozici na etiketě. Aplikaci je nejlépe opakovat každý týden.

Může se zdát, že voda bude působit zakalená, přestože tvrdost vody je v pořádku a stejně tak hodnota PH je v mezích. V takovém případě použijeme přípravek Azuro Flokul nebo Azuro Projasňovač. K jejich aplikaci se je třeba uchýlit vždy, když přestane být voda v bazénu průzračná. Tyto přípravky shlukují drobné částečky nečistot do větších celků. Díky tomu je pak písková filtrace snadno zachytí.

Odzimování bazénu – viz odstavec úprava bazénové vody.

Zazimování bazénu

Pro správné zazimování bazénové vody je bezpodmínečně nutné mít vodu řádně vyčištěnou a hodnota pH musí být v požadovaném rozmezí. Doporučuje se nejdříve vodu vypustit. Pořádně omýt stěny bazénu. Bazén pak překryjeme plachtou zamezující padání listů a něčistot do vody. Pokud máte bazén v interiéru Vašeho domu, bazén není třeba zazimovávat:-D

Nejhledanější fráze Mountfield bazény jsou:

bazény akce mountfield 2013

bazény akce mountfield 2014

mountfield bazény

bazény akce mountfield 2013 azuro

bazény mountfield

mountfield cz ceník veškerého zboží bazény

bazény akce mountfield 2013 ceník

mountfield bazény akce

bazény akce mountfield

mountfield nadzemní bazény oválné akce

www.bazeny-mountfield.cz

bazeny mountfield

Tagy: mountfield bazény, nadzemní bazény akce mountfield 2013, bazény akce mountfield, mountfield bazény akce, bazény akce mountfield 2013 ceník, mountfield cz bazény, bazény akce mountfield 2014, kruhové nadzemní bazény mountfield, bazény akce mountfield 2013, mountfield bazény azuro