Ceník veškerého zboží CZ

Ceník veškerého zboží CZ >> Mountfield >> Akce 2014 50 % sleva

Akce 2014 50 % sleva

Právě nyní probíhá v prodejnách Mountfield akce 2014 50% sleva, sleva 50 procent je k nalezení v průběhu celého roku na vybrané zboží v nabídce katalog Mountfield, nicméně jen málokdy se vztahuje na tak širokou část sortimentu. Mountfield patří mezi nejoblíbenější hobby prodejce v České republice. Z médií známe Mountfield díky zajímavým akcím pro všechny zahrádkáře a kutily, které pravidelně pořádá. V letošním roce již proběhlo obnovené populární kolo štěstí, ve kterém mohli zákazníci Mountfield získat až 100% slevu na vybraný výrobek, průměrná sleva pak byla vysoko přes 50 procent. Stačilo jen mít trochu štěstí. Sekačky, sněhové frézy, bazény, motorové pily a další zboží z katalogu Mountfield je možné zakoupit i v akci posezónní výprodej. Veškerý sortiment je k dostání za výprodejové ceny, které se pohybují kolem 50%. Je tedy třeba sledovat, jaká akce právě probíhá. I v průběhu roku naleznete na vybrané výrobky slevu 50 procent a nikdo Vás tedy nenutí kupovat zboží z nabídky Mountfield za plné ceny. Je to pouze o tom být trpělivý a mít připravené úspory v ten správný okamžik. Ceny můžete zjistit nahlédnutím do Mountfield ceník veškerého zboží. Aktuální akce jsou pak k dispozici na adrese oficiálních stránek Mountfield.

V každém z prodejních center Mountfield je pro Vás připravena rozsáhlá nabídka zahradní techniky od renomovaných domácích či zahraničních výrobců (z EU a USA). Vybrat si u nás můžete z velkého množství nejrůznějších typů nadzemních i zapuštěných bazénů a příslušenství k bazénům.

Každý výrobek v katalogu Mountfield, nabízený v prodejnách Mountfield, je podroben velmi důkladnému testování. Mountfield sleduje v oborech, na které se dlouhodobě specializuje, nejnovější trendy a sortiment pravidelně doplňuje o nejmodernější výrobky prověřených dlouhodobých partnerů. Proto Mountfield poskytuje, jako jediní na trhu, záruku 7 let na vše.

Víme, že síť prodejen Mountfield je specialista na různé druhy bazénů. Pokud tedy toužíte letos v parném létě po vykoupání v soukromí své zahrady, domu či střešní terasy, je nyní ten správny okamžik na nákup bazénu. Bazény za 1/3 ceny a to i s protiproudem. S umístěním bazénu je třeba počítat v předstihu. A pozor, počet bazénů je limitovaný.

Vybrané obíbené prodejny jsou: Jihlava, Přerov, Hodonín, Kladno, Hradec Králové, Jihlava, Mladá Boleslav, Pardubice, Zlín, Plzeň.

Nejoblíbenější na současné akci je zejména sleva na sekačky. Sháníte informace o sekačkách na trávu nebo Vás přímo zajímají sekačky na trávu od Mountfieldu? Do nabídky společnosti Mountfield se ze širokého spektra výrobců na základě vlastního testování dostávají jenom ty sekačky, které vlastnostmi a výbavou splňují nejvyšší standardy špičkové zahradní techniky.

Sekačky na trávu jsou dnež již standardním pomocníkem při údržbe trávníků stejně jako motorovou pilu používáme pro přípravu paliva do krbu. Přestože by se mohlo na první pohled zdát, že u sekačky již nyní co nového vymyslet, není tomu tak. I u zahradních sekaček se promítají současné trendy, kterými jsou důraz na pohodlí obsluhy, jednoduché ovládání či moderní design. V sortimentu Mountfield mají široké zastoupení sekačky s pojezdem i s možností mulčování, obsluha u mnoha typů ocení řadu chytrých funkcí a detailů, mezi které patří například ergonomické spínače, centrální nastavení výšky sečení, nastavení sklonu a výšky madla či kola uložená na kuličkových ložiscích.

Tagy: mountfield akce 2014 50 % sleva