Ceník veškerého zboží CZ

Ceník veškerého zboží CZ >> Mountfield >> Zahradní grily

Zahradní grily

V nabídce zahradních grilů společnosti Mountfield naleznete celosvětově prověřené grily belgické společnosti Barbecook a anglické zahradní grily Outback. V nabídce obou značek jsou jak zahradní grily určené pro milovníky klasického grilování na dřevěném uhlí, tak i zahradní grily na plyn. Na základě ojedinělých funkcí či nevšedního designu si vyberou všichni milovníci grilování.

Kromě zahradních grilů u Mountfieldu najdete i přenosná ohniště či praktické příslušenství ke grilování a přípravě pokrmů. Jak správně vybrat zahradní gril?

Grily na dřevěné uhlí

Máte rádi vůni dřevěného uhlí a praskání ohně? Pak zcela jistě upřednostňujete gril na dřevěné uhlí. Moderní zahradní grily na dřevěné uhlí již obsahují systémy, které vám jednoduše zažehnou i uhasí Váš oheň, takže již odzvonilo vypomáhání si s feny, chemickými podpalovači. Systém okamžitého uhašení pak zabrání tomu, aby jste se vy nebo Vaše děti popálili o žhavé uhlíky.

Plynové grily

Pokud při grilování preferujete čisté ruce a podstatný je pro Vás výsledek, pak plynový gril je to pravé pro vás. Grily Brahma, které naleznete v sortimentu Mountfield, jsou vybaveny revolučním systémem Aromaz, který umožňuje připravit pokrmy na sta nejrůznějších vůní a chutí. Gril Barbercook obsahuje v balení také pár nerezových misek, do kterých lze doplnit libovolnou tekutinu. Vaše steaky pak budou mít aroma bylinek, které máte rádi, nebo snad zvolíte vůni vína?

Ohniště

V nabídce Mountfield je také přenosné ohniště Modern. Sám ho používám na terase a plně mi nahrazuje klasické ohniště. Díky němu mohu bez problému opékat špekáčky a klobásy a přitom nepřicházím o pohled do krásných plamenů. V případě použití na zahradě se pak vyvarujete poničené trávy. Přenosné ohniště Modern je ideální pro posezení s přáteli.

Příslušenství k zahradním grilům

Nerez steakové příbory, rošt na grilování ryb či klobás, grilovací motorek, či kartáč pro čištění grilu, vše co bude při běžném grilování potřebovat. To vše naleznete v nabídce Mountfield.

U každého grilování je dobré mít také pohodlné posezení. Ideální podmínky pro relax Vam poskytne například zahradní nábytek z nabídky Mountfield.

Zahradní grily v Radách ptáka Loskutáka:

Pro více informací o zahradních grilech můžete navštívit také oficiální stránky Mountfield.

Nejhledanější fráze Mountfield zahradní gril:

mountfield zahradní grily plynové

mountfield stolni plynove grily

mountfield grily

mountfield grily na uhlí weber

zahradní grily mountfield

mountfield zahradní gril

plynové grily mountfield

www.mountfield.cz plynové grily

mountfield stolní plynové grily

mountfield plynové grily

mountfield grily akce

mountfield.cz grily

plynový gril mountfield

mountfield gril na sele

mountfield gril

mountfield grily na uhlí

mountfield zahradní grily

plynový gril mountfield recenze

Tagy: , mountfield cz ceník veškerého zboží zahradní grily