Ceník veškerého zboží CZ

Ceník veškerého zboží CZ >> Mountfield >> Náhradní díly

Náhradní díly

Na počátku jen malé upozornění. Pokud máte nějaký problém s Vaším strojem, který jste u nás v minulosti zakoupili, než objednáte náhradní díl se obraťte na nejbližší servisní středisko Mountfield. Servisní středisko je většinou součástí každé prodejny a Mountfield proškolení technici Vám rádi stroj opraví. Seznam prodejen a servnisních míst naleznete na oficiálních stránkách Mountfield.

NÁKUP NÁHRADNÍCH DÍLŮ: Náhradní díly k výrobkům nabízeným společností Mountfield můžete objednat několika způsoby. Jedna možnost je prostřednictvím internetu, druhá možnost je návštěva Mountfield servisního střediska. Nahradní díly můžete objednat také prostřednictvím elektronické pošty a následně Vám je Mountfield zašle na dobírku.

PROSTŘEDNICTVÍM INTERNETOVÉ PREZENTACE

Vybrané náhradní díly můžete objednat prostřednictvím internetového obchodu na oficiálních internetových stránkách společnosti Mountfield. Najdete v něm opravdu všechny možné i nemožné díly, například i na tlakové myčky.

V SERVISNÍM STŘEDISKU V každém Mountfield servisním středisku je možné zakoupit většinu náhradních dílů. Pokud nebude náhradní díl skladem, bude Vám zaslán či doručen na prodejnu po objednání do několika pracovních dnů.

ZASLÁNÍ POŠTOU NA DOBÍRKU Náhradní díly můžete také objednat prostřednictvím elektronické pošty prostřednictvím emailové adres objednavkyND@mountfield.cz a Mountfield Vám je následně zašle Českou poštou na dobírku. Pro zaslání správného dílu je však nutné znát jeho objednací kód.

IDENTIFIKACE NÁHRADNÍCH DÍLŮ

Pokud neznáte objednací kód Vámi požadovaného náhradního dílu, požádejte o pomoc některého z Montfield servisních techniků v každém servisním středisku Mountfield.

Můžete zaslat dotaz na emailovou adresu nahrdily.helpdesk@mountfield.cz.

V všech případech je NUTNÉ

uvést na jaký stroj díl potřebujete

co nejpřesněji popsat jaký díl požadujete (popř. kde se na stroji nachází)

DŮLEŽITÉ!!! správná identifikace stroje je základem pro bezchybné objednání náhradního dílu.

Správná identifikace STROJE:

Správné identifikační údaje o Vašem stroji naleznete většinou na několika místech. Jistě se Vám podaří vše nalézt a zaznamenat pro naši budoucí potřebu.

1/ na výrobním štítku stroje 2/ v záručním listu popř. na prodejním dokladu

Správná identifikace MOTORU

  1. motory BRIGGS&STRATTON

Identifikační údaje motoru Briggs&Stratton jsou vyraženy přímo na bloku motoru.

Jsou jimi: MODEL TYPE CODE

Bez těchto údajů není možné motor identifikovat. Příklady umístění výrobního čísla na motorech Briggs&Stratton (PDF 0,9MB)

  1. motory TECUMSEH

Identifikační údaje motoru Tecumseh naleznete na štítku s čárovým kódem na krytu startování nebo pod nádrží. Tyto informace mohou být také vyraženy na bloku motoru.

  1. motory ostatních výrobců

Pro motory jiných výrobců jsou specifikace rozdílné. Zde proto zjistěte co největší množství dostupných informací.

V případě, že není možné získat potřebné informace, kontaktujte kterékoliv servisní středisko Mountfield, kde Vám s identifikací pomohou.

Co nejčasteji hledáte v souvislosti s Mountfield náhradními díly:

mountfield náhradní díly,

mountfield nahradni dily,

mountfield cz ceník veškerého zboží náhradní díly

mountfield náhradní díly na sekačky,

www mountfield nahradni dily,

zahradní traktor mountfield náhradní díly,

mountfield pardubice náhradní díly,

Tagy: , mountfield pardubice náhradní díly, zahradní traktor mountfield náhradní díly, www mountfield nahradni dily, mountfield náhradní díly na sekačky, mountfield náhradní díly, mountfield cz ceník veškerého zboží náhradní díly